| Kim002 a întrebat:

Hey straight face care va pricepeti la telefoane ma puteti ajuta va rog frumos...
cand vorbesc la telefon nu mi se aude bine, adica se aude prin difuzorul din spate ( cel pentru muzica ) si nu stiu ce sa fac

Va rog mult, care ma puteti ajuta?

Scuze cateogria...

9 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

E setat pe difuzor atunci cand vb la telefon vezi ca zice ceva de dezactivare sau activare difuzor sau DTMF

| 8mariastar a răspuns:

Eu zic sa te duci cu telefonul acolo de unde ti l-ai luat

| Kim002 explică (pentru 8mariastar):

L-am cumparat din Italia

| 8mariastar a răspuns (pentru Kim002):

Du-te in Italia

| Kim002 explică (pentru 8mariastar):

Inteligent raspuns

| Kim002 explică (pentru alexanonimu):

Ma intreaba daca trimit DTMF, nu scrie nicaieri daca il dezactivez sau activez...

| alexanonimu a răspuns (pentru Kim002):

Ia dai trimitere DTMF vezi si u ce se intampla nu se strica stai linistita

| CreT99 a răspuns:

Du-l la cineva care se pricepe.El va sti ce are telefonul si ti-l poate repara(daca are problema tehnica).

| Kim002 explică (pentru alexanonimu):

Nu se intampla nimic straight face
Se aude la fel