| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Recent mi-am cumparat un mp4 digital expert. am o problema. muzica ca nu se aude in casti. se aude numai la difuzorul lui si nici radioul nu functioneaza. Ma puteti ajuta si pe mine?

2 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Deci prietenas, am inteles ca l-ai cumparat, nu? Din momentul cumpararii(daca ai peste 18 ani) trebuie sa semnezi un act de garantie.Du-te cu el si cu toate componeneltele de unde l-ai cumparat, zi-le ce are, si ei vor rezolvawinking

| 26andrei26 a răspuns:

Posibil sa fie arsa intrarea pentru mufa la casti