| stelutza200 a întrebat:

Hey,cine a avut sau are Samsung galaxy xcover?
E bun? Merita sa fie cumparat?
FUNDA!

9 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Eu am si da e foarte bun happywinking

| Vlad43 a răspuns:

Am auzit ca nu e chiar rezistent... nu se merita

| anananananananananananana a răspuns:

Eu de asemenea am si merge foarte bine, l-am scapat de cateva ori pe jos si nu a avut nici macar o zgarietura...eu zic sati cumperi ))

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Este un telefon bunicel, dar cam SCUMP ( 850-900 lei ), pentru faptul că este etanş la praf şi apă...

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/......range.html

Acum, depinde pentru ce îţi trebuie...

Ca un dezavantaj major aş menţiona memoria internă foarte mică ( 150 MB ) şi Android slăbuţ/vechi.

Dacă nu eşti pretenţioasă, îţi recomand un telefon mai bun şi cu 300 lei mai ieftin :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna stelutza,da, este bine sa cumperi acest telefon, crede-ma, am si eu asa telefon si e foarte bun, dar trebuie sa fii foarte atent cu el deoarece este foarte sensibil

| IonutAxi a răspuns:

Salut. Am si eu galaxy xcover si am avut si s2. Dar sincer sa fiu mult mai bine ma impca cu acest telefon decat cu s2. Merge mult mai bine, se misca foarte rapid, motoarele de cautare pe google. youtube merge foarte repede indiferent de internet. Tine incarcat 3-4 zile lejer. Eu zic ca merita acest telefon. Bafta

| JustM3JustABoy a răspuns:

Eu am avut si da este un telefon bun ca si gadget (aplicatii distractive, utile etc.) dar este un telefon pe care daca l-ai scapat odata e praf iar touchscreenul iti va face mari probleme deoarece nu raspunde la comenzile pe care le dai (asta dupa 1 luna, 2). Sper ca te-am ajutat, daca vrei un telefon bun incearca seriile lumia de la Nokia si nu vei regreta happy.

| bosss45 a răspuns:

Pai e rezistentlaapa si praf daca iti iei un Samsung galaxi... va trebui sa iti iei si un card de memorie dacavrei sa fie bun in memorie (un card de 32 de GB)ok

| Alex2312 a răspuns:

Este foarte bun.Rezista la apa si socruri. >>>http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Yellow.html la Orange.