| LonelyInTheDark a întrebat:

Hey! În curând voi achiziționa un iPhone 6, aș dori cât mai multe răspunsuri, în special din partea utilizatorilor acestui telefon. Vreau să știu avantajele și dezavantajele acestui telefon, aș dori să primesc cât mai multe sfaturi, ca începătoare a sistemului de operare iOS. Ofer fundă celui mai bun răspuns. Mulțumesc anticipat! ♥

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Pai ai limitari
Muzica nu poti trimite prin bluetooth decat de la ios la ios
Nu exista moduri de a lua jocuri gratis
Daca ai varianta cu 16 gb se va umple repede si nu poti pune card micro sd
Avantaje
Acctualizari pe termen lung
Sistem bine optimizat
Iphone 6 ai grija se poate indoi nu grav dar poti avea niste urme inestetice in timp o husa este obligatorie
Si sa nu cumperi varianta 16 gb se umple repede

1 răspuns:
| maozedoor a răspuns:

Salut,
Sunt posesor de Iphone 6.Camera face poze foarte bine, sistemul de operare se misca repede, nu am avut probleme. Ti as recomanda varianta de 64 Gb memorie daca cumva nu ai spatiu de stocare pe cloud sau Dropbox. Mare grija cum ai grifa de el sunt destul de fragile, daca il arunci de colo-colo mari sanse sa se sparga, have fun :
http://bit.ly/1l7OIsv