| TobiRami a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o baterie externa pentru telefon, dar mai intai asi dori sa stiu avantajele si dezavantajele acesteia. Funda mare!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In primul rand, sa fie o baterie buna, cu un amperaj mare sa poti sa-ti incarci telefonul de mai multe ori cu ea, nu de 2-3 ori. Una cu un amperaj de 4000 si peste ar fi perfecta. Dezavantaje eu nu vad, decat trebuie si acea baterie externa incarcata, in rest e utila atunci cand nu est cu telefonul acasa si bateria este pe duca.
Bft! happy

Răspuns utilizator avertizat