| lary_8888 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon Samsung star 2. ce credeti despre el? thinking face pozele bine? care sunt avantajele si dezavantajele acestuia? astept raspuns :* multumesc anticipat. fundita happy

Răspuns Câştigător
| Casica a răspuns:

Ce coincidenta! Am eu unul ca acesta si il ador! Merge foarte bine! Si face poze foarte clare de parca ai zice ca faci poze cu aparatul de fotografiat! Eu il am pe alb! Ti`l recomand! Funda>?

4 răspunsuri:
| edamelda a răspuns:

Buna
Are si verisoara mea si am observat ca merge foarte bine [face poze clare, nu se blocheaza si amm observat ca verisoara mea are net pe el]
eu am [telefon]: iPhone 4 Diamond Rose are carcasa din aur roz, iar pe ea sunt incrustate nu mai putin de 500 de diamante si il ador:X

Fundaaa?

| JoAnne9 a răspuns:

Vad ca toti lauda telefonul. Am si eu o prietena care are Samsung Star 2. Mie nu mi se pare un telefon foarte stralucit. Face poze clare adevarat dar decat la lumina naturala. Daca vrei sa faci poze seara la lumina becului pozele ies oribil. Daca prinzi wireless iti merge net-ul dar incet. Daca vrei un telefon super tare(nu foarte scump) cred ca ti-ai putea cumpara un LG Optimus One sau LG Opti mus Black(dar e pustin mai scump). Singurele telefoane Samsung BUNE sunt cele din gama Galaxy(foarte scume).Eu spun sa nu te arunci cu capul inainte, dar tu alegi... IMI POTI DA FUNDA?!

| kobra12 a răspuns:

Am si eu unul si merege ff bine mai alaes k are wi-fi pozele se vad bine doar are 3.2 mp

| lary_8888 explică:

@edamelda : nu ti-am cerut sa`mi zici ce telefon ai tu, mai bine zis sa te lauziwinking sa stii ca nu toti avem posibilitatea sa ne luam iphone, dar mai ales iphone diamond rosebatting eyelashes multumesc oricum pentru raspuns.