| nessayaR a întrebat:

Hey. Mi-am cumparat un cablu de data la un Samsung c322 dar nu merge sa descarc de pe el. Cum sa fac?

5 răspunsuri:
| Denis_1041 a răspuns:

Salut! Probabil e de la mufa. Sau ar trebui sa dai un simplu rr la pc. Fundita?

| RazvanP9 a răspuns:

Il vede pcu? e smart telefonul? si nu ai un alt cablu sa incerci?

| nessayaR explică (pentru RazvanP9):

Pai asta e problema ca nu il vede pc si nici el nu are nicio reactie tel cand bag cablul

| andrw1929 a răspuns:

Pai atunci ori e ceva de la mufa ca altfel nu imi explic!
Succes!

| RazvanP9 a răspuns:

Atunci ori intra la setari/stocare pe card SD si telefon/numai stocare in masa si bifezi casuta ori e vreo problema cu telefonul dar incearca asta si zi-mi daca ai reusit