| Rusu_Elena_1975 a întrebat:

Hey salut. Numele meu este Paul. am si eu o problema la telefonul meu mobil Samsun Galaxy S5. Am cumparat un S5 si de ceva timp imi da continu urmatoarea eroare. Am mereu la stocarea memoriei 17, 5 mb. telefonul nu e luat din fabrica... Am dat resetare din fabrica dar continu cand instalez o singura aplicatie, aceea find Facebook imi apare:,, Spatiu de stocare pe telefon indisponibil " Precizez ca nu am nici o aplicatie instalata decat cele direct puse de Samsung. Cum pot face sa nu imi mai arate 17 mb si sa imi arate memoria interna de 16 gb sa pot descarca si eu aplicatii pe mobil. Am bagat un card de memorie de 8 GB dar la fel. Inafara de Facebook si Skype si inca o aplicatie ( Viber ) nu merge mai mult. Oare de ce? Ma puteti va rog frumos ajuta?

7 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Esti sigura ca este S5 original? Nu cumva este replica?

| Rusu_Elena_1975 explică (pentru Vanqu1sh):

Si daca ar fi Fake, ce as putea face?

| Rusu_Elena_1975 explică:

Daca ar fi fake cum imi pot da seama? Si cum pot sa il repar sa nu mai arate 17, 5 mb spatiu.

| TheCosmin02 a răspuns:

E oricinal leai loat din magazin sau secand?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Rusu_Elena_1975):

Pai de unde leai loat (cumparat)?

| Rusu_Elena_1975 explică:

De la un om din Spania. Spunea ca vinde S5-uri la preturi avantajoase. Era doar vreo 9 milioane romanesti.

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Rusu_Elena_1975):

Simplu, e fake, nu exista s5 la pretul asta nou si in cutie, abia daca gasesti la mana a doua... si nu ai cum sa rezolvi problema asta, ti'ai luat teapa, la banii aia luai un telefon de 10 ori mai bun decat s5 chinezarie. Acum nu ai ce sa mai faci happy