| Sabina1544 a întrebat:

Hey! Telefonul meu imi spune ca " procesul com.android.systemui s-a oprit" atunci cand vreau sa sterg aplicatiile inca active sau pe care am fost. Cum fac sa nu mai spuna asta si sa mearga nomal? Mentionez ca telefonul este Samsung galaxy express 2. HELP!

1 răspuns:
| Gerard9965 a răspuns:

Incearca asa, mie mi-a mers:
1. Iesi din aplicatii
2. Apasa butonul OFF si selectezi optiunea ''Inchidere/Repornire''
3.Il lasi cateva minute
4.Il aprinzi. Am patit asa si eu, pe tableta Samsung Tab E

Probabil e din vina unei aplicatii. Dupa ce repornesti, sterge aplicatia cu pricina.
Succes!