| anayfitza a întrebat:

Hey TPU,am gasit de curand o cartela de cosmote cu codul pin,pin2, puk,puk2,dar nu stiu ce numar estethinking

Poate cineva sa imi spuna cum pot afla numarul, va rog?batting eyelashes...Am incercat sa dau mesaj cu:Suna-ma!, dar imi tot spune ca serviciul este nedisponibil momentan si sa revin.
Funda!

1 răspuns:
| juann_4140 a răspuns:

- Apeleaza utilizand respectiva cartela preplatita la numarul gratuit 1234, tasta 1 pentru limba romana, tasta 1 pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau si tasta 4 pentru a afla numarul tau de telefon;