| essther19 a întrebat:

Am o cartela de cosmote la care nu mai stiu nici numarul si nici codul puk nu il pot afla deoarece nu am nr.Cum imi pot debloca cartela? Am auzit ca daca sun la1234 de pe alt cosmote si vb cu un repr. ii pot spune numarul acela lung de pe cartela si imi afla numarul.

7 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Chiar daca nu sti numarul suna la 1234, vorbesti cu acel consultant, ii spui problema si ai dreptate e nevoie sa ii spui acel cod de pe cartelahappyasta-i tot! incearca!

| ella_6166 a răspuns:

Doar daca iti sti numarul de tel si suni de pe alt telefon la 1234 si vb cu un reprezentant cosmote poti sa iti afli nr dar daca nu sti nici nr de tel poti sa o arunci asa am patit si eu

| ella_6166 a răspuns:

Doar daca iti sti nr iti poti debloca, cartela scuze

| racean a răspuns:

Si eu am o cartela frog si tot problema asta o am, nu pot sa imi aflu nr.de tel. Sa le fie rusine la astea de la cosmote ca nu exista nici o posibilitate in sensul asta de a afla nr. de tel

| Iahuu_Ro_1981 a răspuns:

Te duci la un magazin, cumperi o cartela cosmote cu 3Lei(30min), incarci cu cele 30min ( *135*codul# ) si dupa iti poti afla numarul. Cartela iti ofera si 7zile valabilitate.

| Ctin_Stanciu_1985 a răspuns:

Dap...e bun de aruncat simulrolling on the floor)

| adytza4u97 a răspuns:

Incearka la un magazin