| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...acum cateva zile am primit un abonament nou, cu internet. Luni seara am apelat Cost Controlul sa vad cate minute mai am si m-am trezit cu 2 € cost suplimentar. Iar marti am sunat din nou si mi-a aratat costul suplimentar de 50 €! Dar eu nu înțeleg de unde, deoarece nu am consumat minutele(nici pe cele naționale) si nici MB de la net. De unde sa am atata de plata? Help me!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu noi te putem ajuta ci cei cu care ai încheiat acest contract, vezi ce ferestre ai active (GPS/WI-FI/etc.).
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil o greseala de la ei.

| AlexAlex23 a răspuns:

Sigur o greseala de la ei.

| En3Rg1Z3r a răspuns:

O greseala dela ei s-au ceva dela tine ca poate ai apelat pe cineva si nu ti-ai dat seama cat ai vb. lol dar mai e inca ceva, =0 poate il tineai cumva in buzunar si s-a apelat singur nu stiu zic si eu.