| nikollee92 a întrebat:

Buna care ma ajuta si pe mine sa inteleg si eu ceva? Acum 2 saptamani mi-am facut abonament la cosmote de 5.5 euro si cica cu tot cu tva.Am 500 min 500 sms si 50 nationale si inca 500 min cosmote si 500 sms bonus 6 luni, dar azi am primit sms si mi-au sus ca sa emis factura si am de plata 31 de lei. Oare atata e normal sa platesc.Sunt in dubii pentru ca am mai si vorbit la tel si cand dadeam sa vad cate minute am imi spuneau mai intai sa astept emiterea primei facturi apoi imi vor da si sms cu minutele, si ma gandesc sa nu cumva sa fi vorbit pe cost.

Răspuns Câştigător
| pysy_5828 a răspuns:

Nu cred ca ai vb din credit. e normal sa platesti asa. nu e mult.