| Melania24555 a întrebat:

am o intrebare importanta si va rog sa ma ajutati.
am un Samsung galaxy s4 si mi-am facut cont la magazin play. am incercat sa schimb o parola la facebook a altcuiva (poveste lunga) si acolo scria sa asociez o alta adresa cu aia... sau nu stiu nu am dat importanta. eu am crezut ca imi va trimite parola pe adresa mea de gmail. nu a functionat. a doua zi imi zice ca m-am deconectat de la cont si am incercat sa ma conectez dar ri nu merge. imi spune ca parola introdusa nu este corecta sau datele dumneavoasta sau chimbat. si nu inteleg. nu exista si alta modalitate de al repara decat sa resetez telefonul? am incercat sa imi fac alt cont dar la unele jocuri cand vreau sa mi le iau spune sa ma conectez. si nu stiu ce sa fac. multumesc ca ati citit tot. va rog ajutati-ma! dau vot +funda

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Nu ai de ce sa resetezi telefonul cineva a spart contul si a schimbat parola poti sa recuperezi contul daca a trecut pe cineva la contacte de incredere sau cu numarul de telefon ori daca are o adresa de e-mail de rezerva