| anonim_4396 a întrebat:

La ora de TIC profesoara ne-a pus sa ne facem cont pe gmail dar cand incerc sa ma conectez de acasa imi spune ca adresa sau parola sunt incorecte desi pe calculatoarele de la scoala merge.Deci, imi puteti spune care este problema?

6 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Ai incercat sa te loghezi pe gmail.com sau direct pe google

| anonim_4396 explică (pentru kteichd):

Pe gmail

| kteichd a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa te conectezi pe google si vezi daca merge de acolo

| anonim_4396 explică (pentru kteichd):

Pai nu merge oricum ai incerca

| kteichd a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu ce sa zic, fa un cont nou daca nu ai nimic pe ala daca da intra la scoala si schimba parola si vezi sa ai totul scris corect, sper sa ii dai de cap.

| anonim_4396 explică (pentru kteichd):

Da, lasa, il folosesc doar la scoala.Mersi ca ai incercat sa ma ajuti!