| anonim5491 a întrebat:

Hey tpu...am o problema cu telefonul, am un Samsung galaxy s2 plus si de la o vreme nu ma tine atat de mult bateria, adica trebuie sa il incarc zilnic (mentionez ca il am de 8 luni0
Inainte il incarcam o data la 2 sau chiar 3 zile dar acum consuma 30% fara sa fie folosit (noaptea)--SINGUR
ce poate fi? si cum as putea sa il fac sa reziste mai mult?

2 răspunsuri:
| ONXJoker a răspuns:

Nu te speria asa e la astea. Eu am un galaxy Note si la inceput puteam sa stau 2 zile cu netu aprins ca sa mi se consume bateria si acum in 4 ore ii gata. Asa e la astea. Vrei sa reziste mai mult ia-ti alta.