| Panteraa a întrebat:

Am un abonament la Orange pe 6 luni si vreau sa il inchid deoarece luna viitoare fac 6 luni si mi s-a spus ca trebuie cu 30 de zile inainte sa il inchid deoarece dureaza. Problema este ca daca merg la oragneshop cel de acolo ma pune pe mine sa sun nu stiu unde ca sa mi-l inchida. Ok, am sunat si au spus ca ma contacteaza inpoi, dar nu m-au contactat. Se poate sa imi inchida abonamentul si la acel orangeshop sau doar sunand eu la Orange cum zicea vanzatorul (sau cum sa cheama)? Mi se pare aiurea sa te sune inapoi cei de la Orange ca sa iti inchida abonamentul deoarece nu cred ca vor sa piarda clienti. Si vreau sa pastrez si numarul dupa incheierea contractului. Help, please!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Te duci la Orange-magazin si te vor lamuri.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te pot ajuta eu cu trimiterea cererii de denuntare. Imi poti trimite un mesaj privat cu numarul tau?
O zi buna,
Orange Helper

| Panteraa explică (pentru express11):

Nu ma lamuresc deloc. Ma pun pe mine sa sun, atat.