| AqCoX a întrebat:

am un Samsung Galaxy Trend s7560, si mi se misca foarte foarte prost in sensul ca imi da erori la net, jocurile mi se misca foarte prost, chiar si cand intru in meniu se misca cu lag foarte mult! Un sfat pentru a nu se mai misca asa? [ nu pot sa-l vand, ieri mi l-am luat ( 06.12. 2013 )]

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AqCoX explică (pentru Alexx7721):

4.0.4
2 jocuri am descarcate si nici alea
de la Vodafone

| maxb a răspuns (pentru Alexx7721):

E normal e un telefon slab.Are un single core la 1 GHz care atata poate nu ai ce face.La 600 RON nu te astepta la minuni prin jocuri. Daca vrei telefon de jocuri strange vreo 1100 RON.Singurul avantaj este ca are 768 MB RAM.