| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU!
Am un telefon Samsung,pentru care am primit un cd PC Studio,iar o vreme a mers foarte bine,pana ieri cand mi-a aparut o eroare. Am dezinstalat programul si l-am reinstalat,dar nu a functionat. Atunci cand conectez cablul usb in unitatea calculatorului,se deschide programul, dar la cateva secunde apare "NPS Main Error..."
Nu stiu ce sa fac... daca i s-a mai intamplat asta cuiva sau aveti idei despre cum as putea rezolva problema, va rog sa raspundeti! Multumesc!

1 răspuns:
| Lumenoua a răspuns:

Ancearca sal duci la reparatie si sa vada care e problema