| Cortex a întrebat:

Am un telefon Samsung ceva gen gh j800, nu e fabricat nou,mai vechi, dar merge.Incerc sa imi bag niste piese pe card si cand conectez cablu de date la pc imi scrie pe telefon "media player or mass storage only available in Idle mode" si nu imi apare nimic pe pc.La usb settings am 3 optiuni: Samsung pc studio,media player si mass storage,le-am incercat pe toate 3, niciuna n-a mers,spre deosebire de cele doua din urma, la optiunea Samsung pc studio nu mi-a aparut nimic pe telefon cand am conectat cablul si sunetul ala care se aude cand il cuplez s-a auzit de 3 ori rapid. Vreo solutie sa-mi pot baga piese pe card?

1 răspuns:
| xyzy a răspuns:

Instaleaza Samsung pc studio. http://www.softpedia.com/progDownload/Samsung-PC-Studio-Download-89776.html
In acest program vei putea copia fisiere compatibile cu telefonul. Cand conectezi telu la pc, sa ai Samsung pc studio pornit si selectezi prima optiune din telefon. Cred ca vei putea face schimb de date si prin bluetooth (daca ai la pc). Succes!