| CataLin9665 a întrebat:

Am postat aceasta intrebare si ieri dar nu prea am primit raspunsuri... Ma poate ajuta cineva? De ce nu imi merge cs-u? Am descarcat mai multe clienturi si cand vreau sa ma conectez la un server imi da o eroare in care scrie NET_SendPacket ERROR : WSAEACCES.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Sterge tot ce tine de cs, descarca-l din nou si instaleaza-l intr-un folder separat. ar trebui sa mearga sau ai probleme in executarea unor pasi atat de simpli.

| CataLin9665 explică (pentru Zangetsu):

Daca nu erai asa de nesimtit iti dadeam funda... Da asa nu iti dau...