| EuD a întrebat:

Hey TPU.Aseara mi-am bagat parola la telefon, dar de dimineata am uitat-o si nu stiu cum sa procedez sa ma duc la magazinul de unde l-am cumparat sau sa-l deblochez singura!

Funda!

2 răspunsuri:
| Aaxell a răspuns:

Incearca sa te pui in locul in care stateai aseara cand ti-ai pus parola, si asa poate iti aduci aminte.In caz de ti-ai amintit-o nu mai pune parola daca stii ca nu o poti tine minte, daca nu ti-ai amintit-o du-te si cere ajutor de la un cunoscator. Succes.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună incearcă 1, 2, 3, 4 diez