| costyxman70 a întrebat:

Am uitat parola la o tableta Samsung galaxy tab 4. Cum procedez să o deblochez?

2 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Pentru deblocare :

1. Hard-Reset, ai auzit bine. Închizi tableta (shut down), o încarci 100%, apeși și ține apăsat pe butonul "pornire" și butonul "-volum" sau (+volum), depinde de producător.
Clear all data / clear cache / Clear eMMc.

2. Folosește (IMyFone)
https://download.imyfone.com/imyfone-remove-phone-lock_setup.exe

Înainte de a utiliza orice variantă de mai sus, te rog, salvează toate datele importante (backup) în conturi de cloud, manual pe o unitate de stocare.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Fii atent la ce categorie pui intrebarea