| elissa123 a întrebat:

Am uitat parola de la telefonul meu si nu stiu cum sa procedez ca sa mi-l deblochez! dau funda raspunsului care va merge!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce model de telefon ai şi-ţi spun cum să faci hard reset!

Toate cele bune.

| Florentina2014 a răspuns:

Restarteazal din fabrica. Tine apasat pe butonul care se inchide si pe cel de la volum + si o sa iti apara scris in engleza restart din fabrica, astepti si dupa totul va fi ok in afara faptului ca totul o sa ti se stearga din telefon