| sami01 a întrebat:

care stiti cum pot face unlock la un iphone 4 versiune soft 6.1 baseband sau firmware modem 04.12.05 dau funda!

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Ca sa il deblochezi ca sa fie liber trebuie sa il duci la un specialist care iti va cere un pret, 50 lei, sau nu stiu sigur. Sau daca ii faci jailbreak si ii instalezi Cydia, trebuie sa fie app-uri pentru deblocare, dar daca ti se sterge Cydia ti se sterge si unlockul.

| sami01 explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Am jailbreak facut dar nu stiu nici o aplicatie cu care sa i fac unlock

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru sami01):

Cauta ultrasn0w in cydia