| Meow81 a întrebat:

cum as putea resofta un telefon Alcatel? ( Alcatel idol mini ) are ceva daca e la abonament. adica de la Orange ( are multe aplicatii Orange: Orange travel; Orange updates etc. )
nu stiti cum as putea sa-l resoftez, cu ce program? am vazut cateva filmulete pe YouTube darerau pentru telefoane Nokia sad
ma puteti ajuta? :O va roog!
dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Resoftarea telefonului se poate face doar intr-un Service Orange. Aplicatiile respective sunt integrate in softul telefonului si nu pot fi dezinstalate.

Cu prietenie,
Orange Helper