| funnyboy a întrebat:

Deci mi-am descarcat game killer pe android si nu merge am root pe telefon (sam.galaxy trend plus) Am incercat gamecih si freedom alea merg dar gamekiller nu merge scrie root privilege is nedeed vreo solutie? Pentru root am aplicatia supersu a fasot instalata cand am dat flash pe arhiva din cwm recovery si supersu a fost actualizat

Răspuns Câştigător
| Emanuel_Angel_1989 a răspuns:

Recomand sa iti rootezi telefonul din nou...Dar de data asta de pe calculator cu KINGO ROOT e foarte bun! Nici mie nu imi mergea inainte GAME KILLER dar acum merge perfect