| d0areu a întrebat:

Sall TPU, ma puteti ajuta?
am descarcat o aplicatie pe nume killer games de pe magazin play pe telefon ca sa pot sa fac sa am chei infinite pe subway surfers, cand am deschis aplicatia imi aparea ROOT PRIVILEGE IS NEEDET, si dupa cateva secunde mi se inchide aplicatia, cum sa fac sa nu se inchida si sa pot sa am chei infinite pe subway surfers

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| einenebun23 a răspuns:

Reinstaleaz-o

| Z3R0H0uR a răspuns:

Cred că este de vină telefonul, dacă l'ai descărcat de pe Magazin Play [sau Market Play] nu ar avea nici o problema, cea ce îţi lipseşte ţie este "rădăcina". Încă odată motivez că este vină telefonului.