| SICAFLORIN a întrebat:

De ce la aplicatia de android GAMECIH imi scrie Eroor! No root! ROOT USERS ONLY. Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru ca nu e frumos sa trisezi, cel mai bine e sa dezinstalezi, inainte sa faci vreo prostie si cu telefonul(pentru ca na, vrei sa iti mearga aplicatia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea este ca trebuie sa iti rooteti telefonul, ceea ce e cam complicat.
Cauta pe net despre root si vei vedeawinking

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nu ai telefonul rootat ori nu ai dat allow

| giuli900 a răspuns:

Pentru ca ai numa tema

| Mihai_Limbasan_1995 a răspuns:

Daca citesti cu atentie pe situl oficial gamecih spune ca doar unele telefoane sunt compatibile cu aplicatia (de obicei cele samnsung, HTC, Sony) am patit si eu aceiasi problema dar nu am putut sa o remediez dezinstaleaza aplicatia si incearca sa joci corectbig grin