| Smiiilee a întrebat:

mi-am incarcat cartela ( sunt pe cosmote) si am 50 MB trafic pe mobil. Imi puteti spune cum sa acctivez internetu? Am un telefon Samsung c6625. Am mai avut net si mergea da acum nu mai stiu cum sa-l activez.

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Salut, trebuie sa suni la 1234, sa intri in legatura cu un operator si sa ceri activarea serviciului si transmiterea setarilor pentru modelul tau de telefon. Dupa ce iti trimit setarile, le salvezi, inchizi si redeschizi telefonul si poti intra pe internet.