| Bubu_8141 a întrebat:

Am primit o cartela cosmote de la Dero, si pe ea scria 20 mb trafic pe internet, si nu stiu cum sa imi activez internetul, imi puteti explica cum sa il activez?

Răspuns Câştigător
| Sorin0091 a răspuns:

Am cumparat si eu produse dero si am primit 2 cartele de reancarcare cosmote, am bagat codul si am primit mesaj ca a mai fost folosit iar pentru nenumaratele reancercari aceasta aplicatie pe acest telefon a fost blocata! Care nenumarate, nu stiu, am incercat pe un alt telefon cealalta cartela si am patit acelasi lucru! Este clar ca este o mare bataie de joc acest cadou! Cadou? Hmmmm!

1 răspuns:
| andypandy a răspuns:

Nu te mai chinui, sunt doar 20mb.ii consumi la un filmulet de pe youtube mic.