| GabitzuHr98 a întrebat:

Stiti cumva ce redeuceri pot primi la achizitionarea uni telefon la Orange la prelungirea abonamentului? Tin sa mentionez ca am un abonament de 8 euro.

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Iti faci un cont la ei pe site, acolo intri in sectiunea "Orange Thank You" vezi cate puncte (euro) ai, dupa care te duci tot la ei pe site la magazin de unde alegi un telefon si vezi ce reducere primesti pentru reinoirea abonamentului pentru 24/12 de luni.

| Hunt_Lexy_1995 a răspuns:

Sună la ei și întreabă. Asta a făcut tatăl meu când și-a prelungit abonamentul. A sunat la serviciu clienți și a discutat.