| Ritska a întrebat:

Intentionez sa imi cumpar un telefon si dispun de un buget de 250 lei cu prelungirea abonamentului de 5-7 Euro!

Deci vreau sfaturi de telefoane care la cumparare sa se incadreze pe aici: sa fie cu abonament de 5-7 Euro si diferenta 250 lei.

Mentionez ca vreau sa aiba Android si camera de minim 3Mp

4 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

Cu 250 lei si cu abonament de 7 euro ai putea sa iti cumperi
Telefon Mobil Samsung C3222 Dual Sim Black
sau
Samsung galaxy dar cu abonament...

| Yusuke16 a răspuns:

Funda?big grin

| Nicu47 a răspuns:

Salut inti recomand telefonul Samsung c3300k l-am vazut la cineva, telefonul n-are android, el are slot pentru card microSD si un sunet puternic si foarte clar si este cu touchscreen si camera este de 1. 3megapixeli dar face mai bine de atata si filmuletele ies foarte bine.
Acum este alegerea ta si sami spui ce telefon tiai luat.
Daca consideri ca te-am ajutat poti sa-mi dai o fundita.happy

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Pai eu`ti propun 3 telefoane
Samsung Galaxy Gio(camera 3, 2MP autofocus)
Xperia Mini Pro camera HD filmeaza la 720 fps si are si tastatura qwerty retractabila
Si Xperia mini are ca cel de sus doar ca nu are tastatura qwerty