| andrei_9278 a întrebat:

Hey,vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu care dintre Nokia ahsa 311 sau Samsung galaxy mini? care este mai bun si mai rezistent, pot oare sa ma conectez de pe amandoua la wirreless! multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dpdv tehnic cele 2 telefoane sunt asemănătoare, cu plusuri/minusuri unul faţă de altul!

Nokia Asha 311 NU are suport Wi-Fi Hotspot.

Vezi comparaţia şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......27_124.php
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3725&idPhone2=4802#results

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Eu as alege Samsung super telefon, zic asta pentru ca am si eu unu merge super are android si ii poti pune foarte multe chestii pe el, Nokia a cam dezamagit in ultima vreme a scos niste telefoane cam pretentioase si sensibile, oricum si Samsung mini e sensibil dar e mult mai bun ca Nokia-parerea mea. bafta

| edoardopilu a răspuns:

Samsung galaxi mini ii mai bun si rezistent crede-ma ca stiu am avut si eu acum am iphone5