| andrewhyper a întrebat:

Am 1200 lei si vreau sa-mi cumpar Nokia 700 si Samsung galaxy mini 2?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Eu am 400E si saptamana viitoare imi cumpar un scuter!

| GroparuVesel a răspuns:

Nu.

| Sheisshe a răspuns:

Nu pare prea grozav...ia-ti Samsung optimus net

| Labuta a răspuns:

Mai bine iti iei un xbox360 iti zic eu poate ai bani si de cateva jocuri e mai eficient decat sa iti iei un tel pentru ca pe tel e bine doar sa suni mie nu rpr imi place sa ma joc. si pe xbox iti trebuie doar hard cu 250 gb am vazut la 10 mil, + k dac nu iti incape joc pe pc til iei pe xbox si ti meree dar in varianta xbox daca te-am ajutat da-mi funda

| andrewhyper explică:

Eu vreau smartphone eu am deja astea