| UzzY475 a întrebat:

Heyyy, Am telefon Samsung GT S5230 si filmeaza foarte intunecat, am cautat pe la Brightness am dat la max, si la aspect adica Nocturn, zi, innorat, le-am incercat pe toate si foarte putin s-a luminat dar tot intunecat este. Am ales din toate cate una si am vazut schimbarile. Please Help big grin

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Poate ai patit ceva la el si s-a dereglat camera. Fotografiile tot asa de intunecate ti le face?

| UzzY475 explică (pentru DDCC):

Dap. nu s-a dereglat nimic pentru ca asa l-am cumparat

| GFStep a răspuns:

Un prieten a avut tot Samsung star si avea atot problema asta, cred ca asa sunt ele din fabrica.