| anonim_4396 a întrebat:

Help please! Am un telefon samsung s5230 si nu mai pot sa intru la mesaje. Apas pe pictograma si scrie initializare, astept putin, apoi se opreste, si face asa de cateva ore bune si nu stiu ce sa fac.Vi s-a intamplat si voua? Ce sa fac? si dau chestia aia portocalie

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca ii trebuie o resoftare.Du-te cu el la service daca mai e in garantie si ti-l fac ei.Si in telefon poate sa intre virusi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul l-am luat din septembrie...si de cateva ore a inceput sa faca asa.

| darcalex a răspuns:

Pai mie unul nu mi s-a intamplat, daca e cumparat direct din magazin ar fi relativ inposibil, poate ar fi o eroare din fabricare, du-te la un specialist...nu cred ca e putem ajuta.

| Bless_Vlad_1997 a răspuns:

Iai gasit problema ca si al meu face la fel si nu stiu ce sa-i fac