| Finetti1313 a întrebat:

Heyyy TPU! happy De cateva luni nu-mi mai merge facebook pe mobil dupa contul meu. Delogat sau dupa alt cont merge. Am incercat orice (acum cateva saptamanani a trebuit sa-mi schimb bateria la telefon si nici inainte si nici dupa nu a mers) din setari nu am rezolvat nimic.
Dau funda celui care reuseste sa ma ajute sa remediez situatia si sa functioneza ca inainte.
Tin sa mentionez ca am un Samsung Wave 3 cu sistem de operare Bada si abonament Cosmote (internet prin Wi-Fi)

2 răspunsuri:
| lety93 a răspuns:

Ai reincercat sa stergi si sa reinstalezi aplicatia sau sa ii faci un update?

| Finetti1313 explică (pentru lety93):

La Bada nu am o aplicatie pentru facebook. Intru dupa google.