| cosmin_6011 a întrebat:

Cat de bun este sistemul de operare bada la samsung wave 575 si ce pot face cu respectivul sistem?

1 răspuns:
| Ymlazzar a răspuns:

GPRSbig grinaTehnologie Bluetooth:V3. 0Tehnologie wireless:802.11 b/g/nUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie senzor (Mp):2Rezolutii foto:1600 x 1200Caracteristici foto/video:Inregistrare video
Alimentare
Durata convorbire:6 ore 40 minDurata in regim de asteptare:570 oreCapacitate (mAh):1200
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsingbig grinaE-mailbig grina
Divertisment
FM radio:Stereo cu RDSJava:MIDP 2. 1MP3/MP4 player:MP3/WAV/eAAC+
MP4/H.263/H.264
Altele
SAR (W/kg ) :0. 797Altele:Geo-tagging
Accelerometeru
Senzor de Proximitate

Destul de bun avand procesoru 836 ghz (single core) ai putea sa te joci Angry Birds de ex fara sa mearga cu lag... in rest e destul de bun merge destul de repede poti face orice doar ca daca tu vrei sa te joci pe un joc anumit pe telefon sa vezi cerintele lui si sa te iei dupa ce am scris eu mai sus in rest e ok.