| Elish090 a întrebat:

HI! Am o problema cu memoria telefonului. Am intrat la stocare și îmi arata printre aplicații și memoria cache. Se întâmplă ceva dacă ii șterg datele? Îmi va afecta ceva la telefon/aplicații? Mi am luat și card SD dar degeaba, ma ajuta foarte puțin. Și mai stiti ceva care nu ma ajuta și pot șterge?

Răspuns Câştigător
| Sirbu_Damiana_2000 a răspuns:

NU va afecta deloc telefonul tau doar ca vei sterge toate datele tale si poate aplicatiile le va afecta

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Te referi la memoria cache sa o stergi sau la altceva? Memoria cache poti sa o stergi ca nu afecteaza cu nimic.

| Utilizator255 a răspuns:

Nu iti afecteaza cu nimic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are treaba.