| JakeXDD a întrebat:

Hi TPU.
Mereu pe telefon imi arata "anroid.process.media s-a oprit" sau "android.media.acore s-a oprit" Ce inseamna asta? Si uneori imi misca singur pictogramele de la aplicatii. Tin sa mentionez ca il am spart.
Ce inseamna toate astea?
Funda.

5 răspunsuri:
| Cioby_Cioby_1966 a răspuns:

Displayul este terminat! Acei pixeli, nu și mai fac treaba, de aceea îți tot apare eroarea menționată pe ecran! Fugi la doctor cu el!

| Adry05 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......-o-eroare/
Pai ce a zis, am avut aceeasi problema si acum am scapat.

| JakeXDD explică (pentru Adry05):

Am facut chestia cu Aplicatia Google si tot asa imi apare. :/

| Adry05 a răspuns (pentru JakeXDD):

Da-i tipului mesaj si spune-i, am observat ca se pricepe si poate te ajuta. Cred ca n-ai dat unde trebuie ca mie mi-a mers imediat.

| JakeXDD explică (pentru Adry05):

Incerc.