| Vivian95 a întrebat:

HTC Explorer sau Acer Liquid Express E320, pareri pro si contra, urgent va rog! Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Acer Liquid Express E320, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4102&idPhone2=4261#results

Toate cele bune.

| DakotaRoyse a răspuns:

Sincer, dacă banii sunt o problemă, mai bine HTC-ul, pentru că nu sunt cine ştie ce diferenţe între cele două, dar preţul este o diferenţă mare, în mod negativ laughing În afară de cameră, care e 3, 15, nu 5 megapixels cum are cel de la Acer, dacă are vreo importanţă.
Tehnic da, cel de la Acer e mai bun, dar depinde şi la ce te aştepţi de la acel telefon.

| Vivian95 explică (pentru DakotaRoyse):

Nu ma refeream la bani, oricum am gasit un site unde sunt foarte asemanatoare ca pret, diferenta de 20 de lei, ideea e ca oscilam intre acestea din punct de vedre tehnic, referindu-ma in mod special la calitatea produsuluiwinking

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Vivian95):

Toate-s făcute în China, nu te aştepta ca unul să ţină cu mult mai mult decât celălalt. Dar da, tehnic, Acer-ul e mai bun, dar mă rog, sincer eu nu aş avea încredere în el, firma nu e specializată pe telefoane.

| Vivian95 explică (pentru DakotaRoyse):

De asta ma temeam si eu, daca pot spune asahee hee, dar citind mai multe commuri, si vazand mai multe pareri am descoperit ca cel Acer ar fi " mai de calitate ", initial vroiam sa imi iau un Orange Passaden, dar mi s-a zis ca e foarte prost din puct de vedere tehnic, chiar daca e un telefon ieftin, pretul isi pune amprenta, telefonul blocandu-se foarte des, in concluzie fiind o investitie proasta, de asa m-am reprofilat pe o alta marca sperand sa fie mai buna.

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Vivian95):

Să fie cu noroc happy

| MaxKiller911 a răspuns:

Acer deoarece are un procesor mai mare

| miriz a răspuns:

Acer Liquid Express E320 e mai bun

| Vivian95 explică (pentru DakotaRoyse):

Mulțumesc, sper sa fie!winking

| alextotal a răspuns:

Salut. Este mult mai bun Acer Liquid Express E320.

| Troll99 a răspuns:

Acer Liquid Express e mai tare din punct de vedere tehnic, dar eu mi-as lua HTC Explorer, pentru cei interesati link: http://bit.ly/W6HeBc