| FoNemeKo a întrebat:

Imi dati va rog un link despre cum sa pun jocuri pe un Android de pe PC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai descari proframul de instalare a jocului si dupa il bagi pe telefon(respectiv card) prin conectivitate usb(calu de date), daca vrei sa le bagi pe telefon foloseste un PC Suite pentru telefonul respectiv. Daca vrei sa bagi jocurile pe card doar conecteaza telefonul (astins desigur) la PC cu cardul in el. De obicei iti da de descarcat doar jocul, jocul in sine daca il bagi in telefon(sau card) nu iti va merge asa ca incearca sa descarci de pe un site(recomand peperonity.com) programul de instalare.

1 răspuns:
| Iulian03 a răspuns:

Le descarci in pc apoi bagi cablu de date si le bagi pe telefon.