| florynv13 a întrebat:

Imi poate spune cineva, care detine un telefon Allview P6 life, ce temperatura are la bateria acestuia?! Mie imi arata tot timpul peste 40 grade Celsius si nu cred ca este normal.

1 răspuns:
| Firefly20 a răspuns:

Si eu am telefon de la Allview, iar acestea se incalzesc in zona microprocesorului daca te joci mult, sau il utilizezi timp indelungat. Este bine sa il lasi putin timp sa se raceasca. Recomandarea meae ste sa instalezi aplicatia Clean Master care are o optiune pentrj racirea telefonului.