| Mark2012012 a întrebat:

In contul google play mi-a disparut lista de dorinte wishlist si imi da eroare de server la adaugarea noilor aplicatii. Cum pot sa fac sa reapara lista?
Contul google play a fost creat pe calculator.

Răspuns Câştigător
| IlAndrei a răspuns:

Asteapta o perioada pana cand se va rezolva problema. Este o problema cu serverele Google. Si-au dat si ei seama iar acum lucreaza la o rezolvare. Oameni de pe tot globul se plang de eroarea Invalid package/ Pachet invalid. Crede-ma ca nu esti singurul.