| alienkros a întrebat:

Ios 7 vs Android jelly bean 4.2.2?

9 răspunsuri:
| Soricelll a răspuns:

Android-ul este mult mai flexibil in ceea ce priveste aplicatiile, in sensul ca poti avea niste aplicatii bune, pe care sa le poti folosi cand vrei si cand nu vrei. Sunt mai multe aplicatii decat pe IOS. Si in plus nu le prea platesti. In plus, Android-ul nu prea iti face figuri, daca iti face si ii faci un update, totul e perfect, pe cand cu IOS-ul, o sa ai ceva probleme. Eu le am pe ambele, insa cel mai tare e Android-ul happy

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Unde ai vazut tu boss, iOS 7?

| GuessWho95 a răspuns:

Eu zic sa IOS 7 happy

| Soricelll a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Pe iPhone 5 happy

| alienkros explică:

A aparut varianta beta de ios 7 in iulie va aparea cea full...

| DiamondEyes a răspuns:

Android 4.2 este mai bună decât iOS 7? Cat ar fi Androidul de bun, toti utilizatorii nu primesc o sansa de a-l experimenta. Spre deosebire de dispozitivele Apple, nu toate dispozitivele Android sunt compatibile pentru cele mai recente software-uri Android. Chiar si atunci când acestea sunt compatibile, clientii trebuie să astepte ani inainte de a primi actualizari. Au trecut opt luni de cand JB 4.2 a fost lansat si doar 4% din utilizatorii de Android l-au luat.
Totusi mi-ar placea IOS mai mult daca ar avea mai multe aplicatii free.

| ciotori a răspuns:

Android,este mult mai flexibil, mai usor, mai folosit

| mrcs a răspuns:

Androidul Jelly Bean 4.2.2 este mult peste iOs 7, cei de la Apple s-au gandit sa mai scoata si ei ceva nou, era numai chestia aia (deblocati)
Deci, eu as alege android

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru Soricelll):

Eu stiam ca nu s-a lansat inca, este varianta beta, iOS 7 full va aparea la sfarsitu' lu' iulie sau inceputu' lu' august happy