| anonim_4396 a întrebat:

Iphone 4 s alb sau negru?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Negru, ca pe alb e murdaria mai stridenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti fata, atunci clar alb. E foarte sexy in mana unei fetewinking

| goldrule a răspuns:

Nici unu nici altu. In afara de iphone 5 toate celelalte dispozitive Apple sunt varza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iphone 4s se strica repede, mai bine iti iei orice alt model de Iphone, dar nu-ti lua 4S.

| ale7 a răspuns:

Alb

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

ALB. Întotdeauna mi-au plăcut telefoanele albe în ciuda faptului că se văd zgârieturile şi mizeria.
Ştii ce? Dacă îl îngrijeşti şi îl ţii într-o husă, va arăta frumos.
Albul merge şi la fete şi la băieţi după părerea mea.

Pa-pa.

| MariusGomoi a răspuns:

Eu zic pentru fete alb si pentru baieti negru