| Catacombe a întrebat:

IPhone 4S alb sau negru?

10 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Negru, nu se vad zgarieturile asa usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru sa nu se murdareascalaughing Glumesc, arata mai frumos negru ca arata mai modern!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ai gresit categoria!
Cat despre culoare depinde, dar eu as merge pe negru.Nu se murdareste precum cel alb!

| ShadoWCrist a răspuns:

Negru.

| DiaAndra a răspuns:

Alb happy

| robandu99 a răspuns:

Negru...:-) fiindca la cel alb nu o sa tina camera din fata prea mult timp.

| Catacombe explică (pentru robandu99):

Cum adica nu o sa tina camera? O sa se strice sau cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru robandu99):

Salut, sa stii ca nu are legatura culoare cu telefonul! Probabil la tine a fost o exceptie sau ai auzit de la cineva! In niciun caz nu conteaza culoareahappy

| robandu99 a răspuns (pentru Catacombe):

Da.din cate scrie pe net exista sanse mari ca camera din fata/spate sa nu mai functioneze(la unele iphonuri nu la toate) dar zic sa nu te risti..in plus cele de culoare neagra sunt mai rezistente..si eu am tot negru si l-am scapat de cateva ori pe jos si nici o zgarietura.dar sa ai grija ce conturi icloud faci pe el..ca totul va depinde de ele..Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catacombe):

Salut, sa stii ca nu are legatura culoarea cu telefonul dar evident este mai fain negru!