| SDavidS a întrebat:

Care este mai FRUMOS? iPhone ALB sau iPhone NEGRU?

8 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai mai frumos ar fi alb dar asta inseamna ca trebuie sa il pastrezi curat si sa fii mereu spalat pe maini ca se vad repede petele pe alb. Daca nu esti in stare de asa ceva iti recomand negru.Pa-pa!

| nesuferit a răspuns:

Pai il iei pentru noi sau pentru tine?
care iti place tie omg, sau iti iei iphone, doar asa sa vada lumea cau iphone?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Negru este pentru oameni normali. alb este pentru cocalari.

| Kyrie a răspuns:

Black ftw

| BlackDarkAngel a răspuns:

Este mult mai frumos cel alb. big grin

| msweety a răspuns:

Eu zic pe negru...Dar poti sa cumperi si diverse huse si mai schimbi...

| Abytzor a răspuns:

Albul din punctul meu de vedere este mai mult pentru fite... sad Atat cel alb cat si cel negru au aceleasi functii si nu cred ca te deranjeaza culoarea telefonului pe care il ai in buzunar laughing

| Andrei_Raluca_1997 a răspuns:

Albb.normalleste mai finut.