| Dm_Paul_1996 a întrebat:

La ce telefon i se mai schima touchscreen-ul la fel ca la Allview P5 alldro?

2 răspunsuri:
| toleagiulia a răspuns:

Probabil tot din gama Allview, ceva mai nou!

| MinivaGSM a răspuns:

Majoritatea telefoanelor din portofoliul celor de la Allview permit inlocuirea touchscreen-ului separat fara de LCD.

Exista, totusi, cazuri in care se poate schimba doar ansamblul complet format din ecran lcd si touchscreen.

Daca doriti touchscreen pentru telefonul dvs. puteti accesa https://www.minivagsm.ro/touchscreen-geam-sticla-allview-p5-alldro

Seara faina!